ZAPOWIEDZI PAŹDZIERNIKOWE

01.10.21

Nie czas umierać

|No Time To Die|

Opis: James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Obsada: Daniel Craig, Rami Malek, Ana de Armas
Reżyseria: Cary Joji Fukunaga
Produkcja: USA, 2019
Gatunek: film akcji
Czas trwania: -- minut
Dozwolony od: -- lat

22.10.21

Rodzina Addamsów 2

|The Addams Family 2|

Opis: U Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy staną dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś.

Głosów użyczyli: Agnieszka Grochowska, Jarosław Boberek, Aleksandra Kowalicka, Jan Cięciara, Krzysztof Dracz, Jerzy Kryszak
Reżyseria: Greg Tiernan, Laura Brousseau, Kevin Pavlovic
Produkcja: USA, 2021
Gatunek: animowany
Czas trwania: 93 minuty
Dozwolony od: 6 lat

Projekt i opieka nad serwisem: Scott Tiger S.A.